Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

W sumie 7 kilogramów marihuany ukrytych w kołach samochodowych próbowali przemycić czterej mężczyźni z Hiszpanii do Polski. Próbowali, ale towar przejęli funkcjonariusze CBŚP z Białegostoku i Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Niezależnie od tego 4 zatrzymane osoby, jak wynika z ustaleń śledczych mogli z ziemi hiszpańskiej do Polski przemycić już blisko 48 kg o wartości 770 tys. zł. Funkcjonariusze ustalili, że z Hiszpanii do Polski jedzie pojazd dostawczy, w którym mogą znajdować się środki odurzające. Na terenie powiatu bialskiego w województwie lubelskim funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli.

W przestrzeni ładunkowej odkryli 4 koła samochodowe, w których znajdowały się schowane foliowe pakunki próżniowe z zawartością suszu roślinnego. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że w kołach ukryto prawie 7 kg marihuany.  W ramach tej akcji łącznie zatrzymano 4 mieszkańców województwa lubelskiego w wieku od 25 do 46 lat, w tym dwóch kierowców.

Grozi im za to nawet do 15 lat więzienia. Wszyscy 4 zatrzymani najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. O ich przyszłości zadecyduje sąd.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://kryminalki.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja