Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

20 października 2023 na kanale Travisco pojawił się najnowszy numer ZetHy: https://www.youtube.com/watch?v=Ml2u0jfdXNg. Kawałek traktuje o temacie marihuany, do której kielecki raper często nawiązuje w swojej twórczości. Wspiera przy tym działania aktywistów walczących o liberalizację przepisów dotyczących posiadania konopi indyjskich, czego przykładem może być występ na tegorocznym Marszu Wyzwolenia Konopi. Tym razem singlem rozpoczyna nowy projekt – Komu To Potrzebne.

Komu To Potrzebne to projekt, który ma łączyć aktywistów, naukowców, edukatorów, influencerów oraz artystów. Od viralowego pytania minęło kilkanaście lat, a w naszym kraju nadal można trafić do więzienia za posiadanie kilku gramów konopi indyjskich.

Właśnie dlatego pod jednym szyldem postanowiliśmy zebrać przedstawicieli różnych środowisk, by głośno na nie odpowiedzieć. Projekt został rozpoczęty numerem Zeciaka, a kolejnym jego elementem jest rozmowa Mestosława z Dorotą Rogowską-Szadkowską o uzależnieniu konopiami indyjskimi. (https://youtu.be/faCCrfqrw6g?si=5I07W-64W6Q7sMJc) a na stronie Fundacji Otwieram Oczy pojawiła się transkrypcja z tej rozmowy (https://otwieramyoczy.pl/lekarz- o-uzaleznieniu-od-marihuany-komu-to-potrzebne/). Dorota Rogowska-Szadkowska jest doktorką nauk medycznych oraz autorką książek o leczniczym wykorzystywaniu marihuany. Mestosław to aktywista oraz twórca edukacyjnych kanałów, członek Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej oraz Społecznej Inicjatywy Narkopolityki. Kolejne odcinki projektu będą publikowane na kanałach Mestosława oraz Otwieramy Oczy – Fundacji zajmującej się prawami pacjentów medycznej marihuany.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Przypuszczamy, że to nie ostatnie słowo zarówno artystów, jak i aktywistów.
Nowości artystyczne jak u naukowe wokół projektu można śledzić pod #komutopotrzebne.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja